/Gazetari ngre dyshime: Kam info se vik.tima nuk është Admir Murataj

Gazetari ngre dyshime: Kam info se vik.tima nuk është Admir Murataj

E gjithë vëmendja dy ditët e fundit është zhvendosur drejt grabltjes spektakolare në Rinas.

Nga kjo grabltje, mbeti i vr arë Admir Murataj, i cili ishte njëkohësisht dhe organizator i grupit.

Megjithatë, mbrëmjen e sotme, gazetari Artur Zheji ka bërë një deklaratë të fortë nga emisioni i tij “360 gradë”.

Ai ka ngritur dyshime se vik.tima nuk është Admir Murataj, dhe kjo për tre arsye.

Zheji tha:

Më kanë marrë disa burime dhe më kanë thënë se ai zotëria që është vr.arë nuk është Admir Murataj. Sepse kishte mollëzat e djegura, nga këto gjurmë nuk identifikohet dot, kishte maskë dhe fotoja e tij doli shumë shpejt.