syntax error, unexpected '<', expecting end of file

Gazetari pubIikon videon B0MBË të Ilir Metës, ja çfarë është duke bërë

Gazetari Mero Baze ka publikuar një video ku duket te jete pjese edhe presidenti Ilir Meta.

Ai shihet në nje lokal me disa persona të tjerë dhe duket se festojnë së bashku.

Mero Baze shkruan ne postimin e tij se lokali ku ndodhet Meta është te Rruga “Fortuzi” në Tiranë, ndërsa kreu i shtetit shfaqet me gotë vere në dorë, i rrethuar nga disa persona, të cilët po ashtu e shoqërojnë në tavolinë, me verë e birra.

“Presidenti në krye të shtabit elektoral tek Rruga “Fortuzi” duke mbrojtur kushtetutën në një tavolinë me verë birra e raki. Faleminderit djema që na e kthyet në normalitet”, shkruan gazetari Mero Baze.