Gazetarja sportive zhvishet lakuriq gjatë emisionit live, çmenden të ftuarit (Video)

  0
  472

  Një gazetare sportive ka bërë super bujë në mediat e huaja pas një veprimi që ka kryer kur ajo ishte në prezantim.

  Gjatë prezantimit live të emisionit të saj ajo ka hequr gjithçka duke dale me një trup të pikturuar tërësisht nudo.

  Të ftuarit kanë mbetur me gojën hapur dhe kanë nisur me fishkëllima dhe ovacione ndaj gazetares.

  Nuk dihet ende se cili ka qenë qëllimi i saj për këtë veprim, por e sigurt është që ajo tërhoqi vëmendje.

  © SYRI.net