Lajme

Geliαni “grushtοn” Sarën në natyrë, Nοizy e publikοn në Instagram (Foto)

Gelian Rajku është kushuriri i Noizyt, reperit më të njohur në vend dhe kjo u bë me dije më herët në emision.

Ndërkohë, Noizy ka publikuar një video të Gelianit që bën stërvitje në natyrë, për boks.

Ai gjuan vazhdimisht dhe Noizy e filmon.null

Geliani “grushton” Sarën në natyrë, Noizy e publikon

Shihet shumë inat nga ana e Gelianit, pas fotove që Sara publikoi me Atdheun në rrjetet sociale.

Kujtojmë se të dy konkurrentët janë deklaruar për njëri- tjetrin në emision, por kjo “përplasje” në rrjetet sociale mbetet mister.

Nuk dihet nëse ata dy do vijojnë njohjen apo do ndahen.