/Generda bën reagimin e saj të parë pasi Saimiri zgjodhi Merin: Unë jam…

Generda bën reagimin e saj të parë pasi Saimiri zgjodhi Merin: Unë jam…

Mbrëmjen e djeshme në finalen e “Love Story”, Saimiri zgjodhi Merin si vajzën për të cilën ka më shumë ndjenja e që sheh një të ardhme me të. Finaliste ishte edhe Generda, një tjetër vajzë shumë e pëlqyer nga publiku, për të cilën Saimiri kishte shprehur ndjenja, por i tha se zemra e tij ka një drejtim tjetër.

Pas zgjedhjes së Saimirit, as Meri, as Generda nuk arritën të thonin diçka, por të dyja kanë zgjedhur rrjetet sociale.

Generda ka publikuar një foto të saj duke dhënë një mesazh: Ji një vajzë me mend, grua e sjellshme dhe zonjë me klas.

Ndërsa Meri iu drejtua Saimirit me një video ku shkruante: “Kur nisa kete rrugetim te njohjes me ty ne Love Story, nuk e mendoja se perfundimi do ishim une dhe ti! Mbase ishte e destinuar te njiheshim ne kete menyre dhe ndoshta fati ka rezervuar dicka te bukur per ne te dy! Ende me duket sikur jam ne enderr! Mendoj qe eshte nje nder gjerat me te bukura qe ndjenjat tona u bashkuan ne kete menyre”.