February 25, 2024
Lajme

Gjendet e ραjetë në dhomën e hotelit, zbαrdhen detajet e para për këngëtaren e njohυr

Trupi i pajetë i një këngëtareje është gjetur, mbrëmjen e djeshme, në një hotel në Trstenik të Serbisë.

Dyshohet se ajo kishte dy-tre ditë që kishte vdekur, raportojnë mediat e huaja.

Bëhet fjalë për Emina S, e cila sipas rrëfimit të qiramarrësit ishte këngëtare, sepse në momente të caktuara e ka dëgjuar që këndonte.

Paraprakisht në trup nuk janë vërejtur shenja dhune dhe për momentin nuk ka rrethana të dyshimta që mund të tregojnë për vepër penale, megjithatë vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *