December 6, 2023
Lajme

Gjermani/ Shqiρtari υret më sëρatë gruan nga Ukraina, ekzekυtohet nga ρolicia

Një 23-vjeçar shqiptar nga Kosova mësohet se ka vrarë me sëpatë një grua 27-vjeçare në Gjermani.

I riu më pas është qëlluar për vdekje nga policia.

I riu shqiptar ka refuzuar t’i dorëzohet policisë gjermane, prandaj dhe është qëlluar.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në apartamentin e viktimës, e cila sipas medieve gjermane ishte me origjinë nga Ukraina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *