/Gjesti human i vogëlushes shqiptare pushton rrjetin, kjo video do t’jua ndryshojë ditën

Gjesti human i vogëlushes shqiptare pushton rrjetin, kjo video do t’jua ndryshojë ditën

Është bërë virale së fundmi një video e postuar në Facebook për shkak të gjestit human që bën një vogëlushe.

Ajo ndodhet me të atin, Scott në një restorant dhe nga xhami pranë tavolinës së tyre panë një njeri të ulur në një stol e që dukej i pastrehë.

Babë e bijë menduan se ai me siguri do jetë i uritur dhe këtu vogëlushja bën gjestin human. Ajo merr pjatën e vetë nga tavolina dhe shkon për tek personi i ulur në stol i cili habitet kur e sheh vogëlushen me pjatën me ushqim përpara.

Mësohet se vajza është me origjinë shqiptare. Ndiqni videon e mëposhtme./Xing.al

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fedwinscott143%2Fvideos%2F10154242961741620%2F&show_text=false&width=734&appId=1023665467766904&height=1311