Gjyste Vulaj “ç mend” ρublikun, ρamje duke u ρ. υthur me një υαjzë

Gjyste Vulaj është njëra prej këngëtareve me të njohura dhe të dashura për publikun shqiptar, ku prej disa vitesh është pjesë e tregut muzikor dhe po pëlqehet mjaftë. 


Ajo edhe pse gjithmonë përfolët për të mirë, me veprimin që ka bërë së fundmi ajo ka shokuar të gjithë.

Duke u shfaqur në prehrin e një femre teksa shkëmbejnë puthje, ajo habiti ndjekësit më këtë postim.

Pas publikimit të imazhit për të lenë hapësirë për mendime, ajo shkroi;

““Ups!! Puthja e par nga nje femer , Ma vodhi puthjen, but its ok.)” ishte mbishkrimi me të cilin pozoj tejet provokative. Si e komentoni këtë veprim të saj?