Goli me i bukur i vitit,kete jave vjen nga Australia (Video)

    0
    389

    Njukasëll Xhets ka luajtur ndeshjen gjysmëfinale ndaj Melburnit në “A-League” (Australi), teksa rezultati u buzëqeshi miqve. Gjithsesi vendasit mund të krenohen, pasi kanë shënuar golin më të bukur të sezonit, dhe një ndër më të bukur të vitit në botë.

    Railei Mekgri, ishte autori i një goli të njohur me stil akrepi, teksa lojtari sposton trupin përpara për të goditur me tak nga pas. Një gol të ngjashëm këtë sezon kanë shënuar dhe Zhirud me Mikikitarjan, por ky është për t’u patur zili.