/GRABITËSl FUTET NË FARMACI/ GJYSHJA I JEP LEKËT E FRlKËSUAR, AI E PUTH NË BALLË DHE BËN VEPRIMlN QË I HABlTl TË GJITHË

GRABITËSl FUTET NË FARMACI/ GJYSHJA I JEP LEKËT E FRlKËSUAR, AI E PUTH NË BALLË DHE BËN VEPRIMlN QË I HABlTl TË GJITHË

Një grua e moshuar në Brazil iu dorëzua me duart lart një grabitësi por, për habinë e saj, mori një puthje në ballë.

Pamjet e filmuara nga kamerat e sigurisë në një farmaci tregojnë disa grabitës teksa i kërkonin para punonjësit pas banakut.

Gruaja e moshuar, e cila banon tek shtëpia ngjitur me farmacinë ngriti duart dhe i tha grabitësit se do t’i jepte paratë që kishte me vete.

Por, grabitësi i armatosur, e kapi tek shpatulla dhe duke u munduar që ta qetësonte i dha edhe një puthje në ballë.

Incidenti ka ndodhur pasditen e së martës në qytetin e Amarante-s.

Më pas, e moshuara, u afrua dhe ofroi t’i jepte paratë e saj. Por grabitësi i refuzoi.

Ai i kishte thënë gjyshes:

Jo zonjë, rri e qetë, nuk i dua paratë e tua.”


Më pas i dha edhe një puthje në ballë. Hajdutët u larguan nga farmacia me 240 dollarë dhe sende të tjera me vlerë.

https://vidnews.net/embed/1571314686200