syntax error, unexpected '<', expecting end of file

GRABlSNlN SHTËPlTË E PASANIKËVE ITALIANË, KJO ËSHTË GAFA E PAFALSHME QË FUNDOSl SHQIPTARËT

Tre shqiptarë ët moshave 46 vjeç, 22 dhe 21 vjeç janë arrestuar nga policia e Parmës mëngjesin e sotëm pasi vidhnin banesa të zonës.

46-vjeçari, pjesë e bandës, ishte ndaluar edhe më herët për të njëjtin motiv por nuk kishte hequr dorë nga “zanati” i tij.

Dy të rinjtë e tjerë, 22-vjeçari me iniciale H.E dhe 21-vjeçari me iniciale Z.N, prej tre vitesh së bashku me anëtarin tjetër të grupit.

Ata grabisnin kryesisht banesa të ët moshuarve italianë.

Ata u kapën në banesë në Piazza Ghiaia në mëngjes, ku iu sekuestruan edhe sendet e grabitura.

Pas momentit të grabitjes, 46-vjeçari kishte publikuar një selfie në Facebook dhe kjo ishte gafa që e bëri të binte në prangat e policisë italiane.