/Gruaja i afrohet Rames me p uthje.Por komenti i tij i SHKRlN se QESHURl (Video)

Gruaja i afrohet Rames me p uthje.Por komenti i tij i SHKRlN se QESHURl (Video)

Sot ne mesdite kryeministri Rama ka qene ne Shijak ku ka pare me nga afer gjendjen e de;meve qe u shk;aktuan qe prej dates 26 nentor.

Teksa dëgjonte shq;etësimet e tyre ai tha: “Keto jane 20 pallate të vjetra, ku edhe shtesat e hapjet e mureve të katit të parë për dyqane e për kafenera me moton “Liri-Demokraci/ Ndërtimi pa leje sjell begati!” kanë bërë punen e tyre, janë në kushte teknike të rë;nda”.

Por nuk kane munguar batutat ndermjet tij dhe banoreve nderkohe qe femrat nuk e kane kursyer lavderimet dhe p;uthjet.

Nje rast i tille ishte edhe ai i nje gruaje qe duket ne foto e cila i kerkoi leje per ta perqafuar.

Por Rama nuk ia pertoi dhe i tha se ia hodhi gjithe suvane e dites atij mbi pardesy duke iu referuar make up-it te gruas.

E ndersa nje tjeter e therriste nga ballkoni qe te shkonte te shihte se si i ishte bere shtepia.

Me sensin e tij te humorit Rama i thote te kete kujdes se mos bjeri pasi do thone se e rre;zoi Rama .