Gruaja nga Tirana shkon të surprizojë burrin por e gjen me të dashurën…dhe ndodh hataja!! (Video)

    0
    364

    Një grua nga Tirana ka shkuar të surprizojë bashkëshortin e saj për ditëlindje por është “surprizuar” vetë ajo.

    Sipas gazetares së “Aldo Morning Show” burri punonte PR në një klab nate ku ka qenë bashkë me të dashurën dhe shokët e tij.

    Gruaja ka ardhur në mes të festës dhe e ka parë atë me të dashurën. Kjo situatë ka çuar në divorc çiftin të cilët kishin edhe një fëmijë bashkë.