/Hαjde shtëpi hαjde/ Bleοna Qerreti tregon viΙën ku jetοn, të ik mendjα kur e sheh

Hαjde shtëpi hαjde/ Bleοna Qerreti tregon viΙën ku jetοn, të ik mendjα kur e sheh

Bleona Qereti eshte nje nder kengetaret me te njohura ne Shqiperi.

Ajo eshte shume e pelqyer dhe e perfolur pasi daljet e saj ne televizion jane gjithmone te bujshme.


Gjithmone e guximshme dhe nuk kursehet per asnje fjale. Ajo eshte mjaft e kuruar, me forma perfekte dhe me projekte te ndryshme artistike.

Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale ku shpesh poston foto ose video nga perditshmeria.

Bleona ka publikuar ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ nje foto nga kendi i shtepise se saj. Kengetarja shfaqet me nje ari ne duar dhe shume e thjeshte.


E veshur me sportive dhe pa grim teksa eshte duke pushuar ne shtepine e saj. Shtepia duket mjaft luksoze dhe e arreduar plot shije.

Kujtojme se projekti i fundit nga Bleona Qereti te cilin e ka shoqeruar edhe me videoklip eshte ‘Monster’.