/Habit gazetarja kosovare: Bukuria është për femra, mashkullit duhet t’i vijë era djersë

Habit gazetarja kosovare: Bukuria është për femra, mashkullit duhet t’i vijë era djersë

Qëndresa Krelani është e para komentatore sportive në Kosovë. Ajo është edhe motra e këngëtares së njohur Flaka Krelani si dhe është gazetare sportive.

Së fundmi në promon e emisionit ‘’Xing me Ermalin’, komentatroja sportive ka bërë një deklaratë, me të cilën i ka habitur të gjithë.

Ajo ka thënë se nuk i pëlqejnë meshkujt e bukur dhe se bukuria është për femra dhe jo për meshkujt.

Qëndresa Krelani është shprehur kështu:

Nuk më pëlqejnë meshkujt e bukur. Bukuria është për femra. Mashkullit duhet t’i vijë era djersë.’’

E mesa duket Qëndresa Krelani nuk është si vajzat e tjera që i duan meshkujt e bukur dhe që kujdesen deri në detajet më të vogla për veten.

Siç ka thënë edhe vetë ajo për të nuk ka problem nëse një mashkull mban era djersë.