‘’Hajde halla e madhe hidh valle’’, pamjet e Bebe Rexhës teksa këndon në gjuhën shqipe bëhen virale

0
367

Grimeri shqiptar, Mario Dedivanovic së fundi ka publikuar disa video nga prapaskenat ku po e grimonte këngëtaren Bebe Rexha.

Madje, ata publikuan edhe pjesën ku po flnisnin shqip me njëri-tjetrin, teksa Mario i thotë “Bebe, a po na këndon një këngë”.

Bebe Rexha këndon në shqip dhe atë zgjedh vargjet e këngës “Hajde halla e madhe”, të cilat i këndon me një vokal të paparë.

Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme.

Bebe Rexha këndon shqip 🇦🇱🇦🇱

Posted by N’Rm I on 2019 m. kovo 29 d., penktadienis