/Hajde Iuks hajde/ Kështu qenka shtëpia e Arbana Osmanit, shikoni si mbIedh miqtë për darkë

Hajde Iuks hajde/ Kështu qenka shtëpia e Arbana Osmanit, shikoni si mbIedh miqtë për darkë

Ne shtepine luksoze te Arbana Osmanit: Ja si i pret moderatorja te ftuarit VIP

Moderatorja e njohur Arbana Osmani , kishte ftuar nje grup miqesh ne shtepine e saj per te cilat do te gatuante vete ajo.

Pervec mikes se saj te zemres Xhemi Shehu moderatorja refuzoi te tregonte pjesen tjeter te grupit qe ndodhej aty.

Por pak me vone me ane te nje story ne instagram , ajo na tregoi edhe pjesen tjeter te grupit .

Pervec mikes se saj , ishte dhe opinionisti i njohur Olti Curri si dhe mikesha e tyre e perbashket Maria.

Ne fotot e postuara, tryeza me ushqimet e gatuara nga vete e zonja e shtepise ishte boshatisur.

Kjo gje tregon se grupi e ka shijuar shume kete darke mes miqesh dhe kolegesh dhe qe Arbana eshte kujdesur qe te kene ushqim te bollshem.