December 3, 2023
Lajme

“Hajde të të **, hape…”/ Nxorri pamjet duke abuzυαr me një υ. αjzë të mitur, nisin menjëherë hetimet nga ρolicia (VIDEO)

Dje u publikua një video, ku dëgjohet një person duke u drejtuar me gjuhë abuzuese ndaj një vajze të mitur.

“Hajde të q… të prishi. Hape gojën”, dëgjohet personi në video i cili i drejtohet të miturës.

Pas kësaj ngjarje të rëndë, ka reaguar edhe Policia e Kosovës, e cila ka nisur hetimet, por nuk ka treguar nëse është identifikuar i dyshuari.

Në një përgjigje për Gazetën Express, Policia ka thënë se e posedojnë informacionin për këtë video dhe janë duke e trajtuar.

“Referuar kërkesës suaj të poshtëshënuar ju informojmë se, Policia e Kosovës e posedon këtë informacion dhe të njejtin është duke e trajtuar në aspektin policor nga njësitë kompetente”, thuhet në përgjigje.

SHIKO VIDEON KËTU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *