Harrojeni nusen, mbesa e princeshë Dianës tërhoqi të gjithë vëmendjen në dasmë

  0
  342

  Ditën e djeshme Prince Harry dhe Meghan Markle u martuan me një ceremoni madhështore që u komentua nga të gjithë e sidomos nusja, fustani, pamja e gjithçka rreth saj.

  Në ceremoninë martesore ndodhej edhe mbesa e princeshë Dianës e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me bukurinë, mirëpo për të po flitet vetëm sot.

  Lady Kitty Spencer shoqërohej nga e ëma, motra dhe vëllai. 27-vjeçarja mahniste e veshur gjithë klas dhe elegancë.

  Sot po komentohet shumë fakti që Lady Kitty Spencer ngjan shumë me hallën e saj, Dian

  Në dasmë ndodheshin gjithashtu edhe motrat e Princeshë Dianës e fëmijët e tyre