/Histori nga Tirana-“Nga lokali në hotel, ja ç’përjetova dhe përjetoj akoma”

Histori nga Tirana-“Nga lokali në hotel, ja ç’përjetova dhe përjetoj akoma”

“Dua te tregoj nje nder historit qe mua mka pelqyer me shum, , , jam nje babi 27 vj jetoj ne tr , , dhe ju e dini se si jan lokalet dhe femrat ne to , , shkoj per dit ne te njejtin lokal se me pelqen ambjenti por po thujse po ato klijent jemi te perditshem dhe rastisim shpesh her me njeri tjetrin nji dit duke pir kafe dhe duke u marr me tel pikas qe po me shikonte nje grua e martume qe ishte aty me burrin njifemi si fytyra se sic thashh te perditshem ,

,e pash si gjithmon dhe ne syt e saj pash dicka tjeter nga hera tjera i shtoj shikimet dhe ajo rrinte rrinte shikonte un kaq doja , , po i shikoja komplet trupin me nje busqeshje te leht dhe ajo busqesh , , dhe fliste me burrin..

Sdurova me u ngrita shkova ne nje cep pallati dhe i bera shenj me koke ma pohoj me shenj ok me gisht , , prita rreth 10 min tek cepi u ngrit erdhi u perqafum direkte u puthem per pak shkembyem nr te cel, , iku bleu patatina dhe iku prap ne tavolin, , erdhi momenti qe u takuam dhe e lam per hotel duke u ngjith ne per shkall duke u puth u futem ne dhome me shtyu me hodhi siper krevatit dhe me pas kemi kaluar nje nate te cmendur. Qe nga ajo dit e bejm sa her na jepet mundsia dhe knaqemi shum me njeri tjetrin ajo ka nje trup dhe moshe taman per kulmin e sek.slt”