Historia e rralle,i shiti virgjerine per 1 miljon euro,studentja martohet me pasanikun qe pagoi per se*ks

  0
  368

  Një studente franceze cila nxorri në ankand virgjirinë online ka përfunduar e fejuar me biznesmenin që e pagoi për seks.

  Jasmina, 20 vjeç, nga Parisi, shiti veten në uebsajtin famëkeq Cinderella Escorts

  Një bankier i suksesshëm i Ëall Street fitoi ankandin duke ofruar 1.2 milionë euro, duke mundur një DJ nga Los Anxheles dhe një manjat nga Mynihu.

  Jasmine tha se ishte rritur në një familje fetare dhe fillimisht kishte si qëllim ta ruante veten për martesë por më pas vendosi të shiste virgjërinë për të grumbulluar para për të filluar biznesin e saj dhe shëtitur botën.

  Jasmine said she now intended to date the 'successful' banker who bought her virginityJasmine said she was 'lucky' with the man who bought her virginity because he was 'smart'The student said she was 'happy' she decided to sell her virginity on the notorious websiteJasmine said she was raised in a religious family and had initially intended to save herself for marriage but decided to sell her virginity as a way to raise money to start her own businessJasmine, 20, from Paris, France, sold herself through notorious website Cinderella Escorts