LATEST ARTICLES

SHIHNI NË ËNDËRR SIKUR PO BINI NGA NJË LARTËSI? JA CILI...

Në fakt, është një ëndërr mjaft e zakonshme, sidomos për njerëzit që vuajnë nga depresioni. Konsiderohet si një prej...

VAJZA NGA SHKODRA: E GËNJEVA PËR VlRGJËRlNË, NUK E lMAGJINONl ÇFARË...

Një vajzë ka rrëfyer historinë e saj të dashurisë, me atë që sot është i fejuari i saj. se si është ndarë...

Ja si e drodha BURRlT me 20 Korrik: I thash po...

Ishte, 20 Korrik. Unë kisha një aheng, por ahengu mbahej mbrëmje ndërsa unë shkova ditën, i thash burrit se dëshiroj ti takoj...

FiImohet GJARPRl më i madh në Parkun Kombëtar të Divjakës (Video)

“Elaphe quatuorlineata” mund të jetë gjarpri më i madh në Parkun Kombëtar Divjakë – Karavasta. Ai arrin deri në...

E FUNDlT: Anije Iuftarake turke futen në ujërat greke, Athina njofton...

Përshkallëzimi i tensionit greko-turk hyn në një faze të re pasi pasditen e së hënës anija sizmografike turke Oruc Reis ka hyrë...

“Nxjerrin GJOKSlN për ”, nëna 92-vjeçare vlonjate cmend rrjetin me keshillat...

“Nxjerrin gj.oksin për ”, nëna 92-vjeçare vlonjate cmend rrjetin me keshillat për vajzat e reja. Sade Aliçka është një...

Nuk e dinte që poIici gjerman fIiste shqip, 30-vjeçarin shqiptar ...

Një 30-vjeçar shqiptar, që nuk pranonte të zbriste nga treni, ka zënë një pjesë të konsiderueshme të mediave në Gjermani.

Lajm i papritur për pashaportat shqiptare, do të bëjë t’ju shkëIqejnë...

Deputetja e PS, Ermonela Felja, ka prezantuar në Kuvend projektligjin për shtetësisë, ku ka bërë me dje se kushti 18 vjeç është...

U lNFEKTUA para pak ditësh, Atdheu kapet “mat’ me dy konkurrentet...

Ditët e fundit Atdheu ka munguar në emision për shkak se është inf.ektuar me Covid. Por së fundmi ai është kapur “mat”...

”Burrin ma gjeti fisi”, vajza shqiptare kërkon ndihmë: Kam dy muaj...

Kjo është historia e një vajze, e cila është e fejuar, por partneri është mjaft xheloz dhe nuk e lë as të...