Horoskopi ditor, e martë 2 prill 2019

  0
  301

  Dashi

  Prania e Hënës në shenjën tuaj, favorizon intensitetin në çift. Ekuilibri i fituar ndikon pozitivisht në qetësinë tuaj të brendshme. Nëse jeni vetëm dhe po mendoni gjithnjë e më shumë lidhur me një person të cilin e konsideroni të paarritshëm, mund të mos jetë kështu. Puna do të jetë në plan të parë dhe kjo është dita e duhur për të ndërmarrë nisma të reja. Disa objektiva nuk duhen lënë pas dore.

  Demi

  Ndonjë ndrojtje në dashuri mund t’iu prekë. Ky mendim bën që të ndjeni nevojën që të qëndroni disi vetëm në mënyrë që të reflektoni. Ata që janë vetëm, do të ndihen tërheqës dhe do të përveshin mëngët. Në punë, ka disa situata të cilat ju përkasin dhe duhet ti zgjidhni nëpërmjet diskutimit.

  Binjakët

  Jeta private gjatë kësaj dite do të jetë disi e lëkundur dhe e mbushur me pasiguri, të cilat duhet ti kapërceni. Tregohuni më të hapur për dialog dhe shuani çdo dyshim ndaj njeriut tuaj të zemrës. Ata që janë vetëm, do të kenë dëshirë për të parë përreth, në mënyrë që të gjejnë shpirtin binjak. Gjatë kësaj dite do të ketë shumë gjëra të cilat do të ecin mirë, por mundohuni të jeni sa më tolerant, pasi në fund do të triumfoni.

  Gaforrja

  Do të jetë një ditë ndryshe nga të zakonshmet, ku do e gjeni veten në mes të disa diskutimeve. Fatmirësisht në mbrëmje një ndryshim programi me njeriun e zemrës do të ndryshojë gjithçka. Për ata që janë vetëm, do të jetë një ditë mjaft e veçantë, ku do të përjetohen ndjenja të forta. Në punë, një projekt të cilin e keni përzemër do të marrë hov. Karriera do të jetë një shtysë pozitive.

  Luani

  Dashuria dhe puna, ecin si jo më mirë, megjithatë ndonjë lajm i papritur mund t’iu turbullojë. Mundohuni që ti alternoni që të dyja. Ata që janë vetëm, do të ndihen të zhgënjyer nga sjellja e një personi dhe do të kenë dëshirë të rrinë vetëm. Në punë, mund të ofrohet një mundësi e mirë, e cila duhet kapur, pa u menduar shumë.

  Virgjëresha

  Mos lejoni që të dominoheni nga dembelizmi gjatë kësaj dite, pasi humori juaj mund ta pësojë. Organizoni diçka të veçantë me njeriun tuaj të zemrës, pse jo një shëtitje në natyrë. Yjet mund të sjellin zhvillime mjaft pozitive për ata që janë vetëm, duke dhuruar një aventurë emocionuese. Në punë, do të nisë një periudhë shumë e ngjeshur, gjatë së cilës nuk mund ti lejoni vetes gabime. Bëni kujdes ndaj vendimeve të marra nxitimthi.

  Peshorja

  Gjatë kësaj të marte, duhet të merrni një pozicion të qartë në jetën private, në mënyrë që të shmangni debatet e kota. Dikush po mundohet që t’iu fitojë zemrën, por jeni ju që nuk bëni lëshime. Ata që janë vetëm do të tërhiqen nga një person, i cili nuk iu përgjigjet ndjenjave të tyre. Në punë, mundohuni që të organizoni sa më mirë angazhimet, dhe merrni më shumë kohë për tu relaksuar. Gjatë këtyre ditëve keni qenë shumë të zënë.

  Akrepi

  Në dashuri, Hëna mund të ndikojë dhe të shpërndajë nervozizëm. Ruani qetësinë, pasi në fund të fundit, nuk keni asgjë për çfarë të ankoheni. Ata që janë vetëm, duhet ti analizojnë mirë ndjenjat, para se të angazhohen me një person të padëshiruar.

  Ndërsa sa i takon punës, do të keni ndjesinë sikur nuk keni energjitë e mjaftueshme, për të përballuar angazhimet e ditës, por do t’ia dilni.

  Shigjetari

  Ju pret një ditë e shfrenuar, e cila nuk do të jetë aspak e lehtë, pasi duhet të përputhni punën dhe ndjenjat. Mundohuni që të gjeni një lloj marrëveshje, në mënyrë që të mos hidhni në erë gjithçka. Ata që janë vetëm, bëjnë mirë që të mos tregohen shumë ironik, në mënyrë që të shmangin polemikat rreth tyre. Në sferën profesionale, mos i mohoni ndihmën dikujt që ka nevojë, por duhet të ndiqni vetëm instinktin dhe gjithçka do të shkojë mirë.

  Bricjapi

  Largoni çdo lloj ndrojtjeje, pasi në të kundërt rrezikoni që të ngadalësoni veprimet tuaja. Vini në plan të parë synimet që keni. Ata që janë vetëm, do të kenë mundësi që të flasin qartë me një person të cilin e kanë shumë përzemër, shkruan noa.al. Në punë, gjatë këtyre ditëve nuk keni dhënë maksimumin, ndaj duhet të merrni masa.

  Ujori

  Jeni të lodhur nga rutina, por edhe nga situatat e papritura të cilat po ju rrethojnë. Nëse nuk keni kaluar ende në veprim, ka ardhur momenti që ta bëni. Ata që janë vetëm, dhe që nuk janë të kënaqur me mënyrën se si shkojnë gjërat, duhet të kenë besim, pasi gjërat do të përmirësohen. Në punë, do të jeni të vendosur për të çuar përpara projektet tuaja pa u ndalur. Do të kapërceni çdo pengesë.

  Peshqit

  Hëna në shenjën tuaj do ju bëjë disi të hutuar. Dëshironi që të keni ide më të qarta lidhur me situatën në çift, por duhet të bëni durim. Lajme të mira vijnë për ata që janë vetëm, ku një ëndërr e tyre do të realizohet. Sa i takon punës, mundohuni që të mos dorëzoheni përballë ndonjë vështirësie. Nuk ju shërben aspak, humbja e kthjelltësisë.