Horoskopi ditor, e premte 5 prill 2019

  0
  334

  Dashi

  Më në fund do të merrni frymë lirisht, pasi kjo ditë sjell rikuperim pas një fillim jave shumë të ngarkuar. Do të jetë një ditë interesante nga pikëpamja profesionale, edhe pse nuk bëhet fjalë për projekte afatgjata.

  Demi

  Duke nisur nga kjo e premte, ndjenjat do të jenë më se të favorshme, ku do ta lini veten të lirë në fushën e dashurisë. Mund të keni konfirmime të rëndësishme. Nëse nga ana tjetër nuk merrni përgjigjet që doni, do të jeni gati që të ndërprisni gjithçka.

  Binjakët

  Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm, veçanërisht në nivelin emocional. Ka tensione dhe probleme të cilat kërkojnë zgjidhje. Këshillohet që të veproni me më shumë qetësi.

  Gaforrja

  Kjo e premte do të jetë mjaft e rënduar dhe e mbushur me nervozizëm, sidomos sa i takon sferës profesionale. Problemet do ju duken të pakapërcyeshme, për shkak të humorit tuaj të keq. Do keni mundësi që të mendoni më shumë për dashurinë dhe ndjenjat, të cilat i keni lënë disi pas dore. Përfitoni nga fundjava, për të folur për dashurinë.

  Luani

  Do të jetë një ditë mjaft pozitive, ku projektet do të marrin formë në sajë të intuitës tuaj. Mundohuni që të mos lini pas dore ndjenjat, pasi edhe dashuria kërkon pjesën e saj.

  Virgjëresha

  Vijon të jetë një javë e rënduar. Duhet të kërkoni më shumë hapësirë për veten, në mënyrë që të shpëtoni nga çdo mendim apo shqetësim. Lidhja me të tjerët, do ju ndihmojë. Në dashuri, mos mendoni për problemet e së kaluarës.

  Peshorja

  Ndiheni nervoz dhe aspak në humorin e duhur, për shkak se ndiheni sikur jeni në luftë me të gjithë, kur në fakt doni që të vini shpirtin në paqe. Me gjasë, ka diçka që ju shqetëson, ndonjë situatë ose person. Tolerancës po i vjen fundi dhe tashmë doni që të bëni qartësi.

  Akrepi

  Do të ketë një prani nervozizmi të cilin duhet ta kontrolloni, ndoshta lidhur me situata të së kaluarës. Mundohuni të jetoni në mënyrë më energjike, por duke shmangur në maksimum polemikat.

  Shigjetari

  Keni dëshirë për të ndryshuar diçka në jetën tuaj, por bëni kujdes që të mos shkatërroni çdo gjë. Ndonjëherë për të qenë të kënaqur, nuk ka nevojë për lëvizje të mëdha, mjaftojnë ndryshimet e vogla.

  Bricjapi

  Do të jeni disi nën humor! Mundohuni që të shpërqendroheni dhe të gjeni veten, sugjerohet një udhëtim i vogël apo një shëtitje me miqtë, shkruan noa.al. Parashikohen mundësi të mira rikuperimi.

  Ujori

  Kjo e premte do të jetë e mbushur me polemika, stres dhe humor të keq. Do të ndiheni disi të lodhur! Sa i takon ndjenjave, ndjeni se ka probleme, ndaj bëni mirë që të qartësoni situatën për të kuptuar dhe zgjidhur çdo gjë.

  Peshqit

  Bëni kujdes me pesimizmin në dashuri! Mundohuni që të jetoni më lehtë, çlirohuni nga peshat, flisni dhe sqaroni situatat. Në punë parashikohen sërish probleme, ndaj shihni mundësinë për të ndryshuar diçka.