/Horoskopi ditor për sot, e hënë 7 shtator 2020

Horoskopi ditor për sot, e hënë 7 shtator 2020

Dashi

Siç thotë astrologu Paolo Fox, nesër do të shqetësoheni për financat tuaja. Shtatori do të jetë një muaj që do t’ju ftojë të rishikoni llogaritë tuaja me më shumë kujdes.

Kjo periudhë mund të jetë shumë premtuese nga pikëpamja sentimentale, madje edhe më shumë nëse jeni një beqar që kërkoni një shpirt binjak.

Demi

Nesër Hëna do të kalojë në hapësirën tuaj zodiakale, por nuk do të jetë në gjendje të bëjë shumë nëse po kaloni një moment konflikti në dashuri. Shumë çifte do të duhet të përballen me tensione dhe situata mjaft të hutuara, jo shumë transparente.

A mund të ndodhë që ju keni filluar të vini në pikëpyetje një pjesë të madhe të jetës tuaj, duke përfshirë marrëdhënien tuaj?

Binjakët

Nesër do të jetë fillimi i një jete të re për ju. Afërdita dhe Mërkuri do të jenë të favorshme: pritet një periudhë e mirëqenies dhe vullnetit të madh. Në veçanti, përgjigjet që dëshironi të merrni për disa kohë mund të mbërrijnë të mërkurën dhe të enjten tjetër!

Gaforrja

Nesër dhe të martën do të riktheheni në rrugën e duhur siç duhet të jetë! Duhet thënë se dikush në punë mund të ketë ende disa shqetësime: ndoshta sepse ka pasur pengesa të pakëndshme ose nëse në të kaluarën ata kanë qëndruar të palëvizshëm për një kohë të gjatë.

Luani

Java do të fillojë me këmbën e djathtë, falë pranisë së Venusit në shenjë. Dikush mund të dashurohet me një person që jeton në një qytet tjetër.

Sidoqoftë, në punë do të jetë një kohë mjaft e vështirë, por punoni shumë, sepse shpërblimet do të vijnë. Ju mund të keni njerëz ziliqar pranë jush, jini të kujdesshëm!

Virgjëresha

Tani e tutje, vendimet që do të merrni në dashuri dhe takimet që do të bëni do të jenë shumë të rëndësishme, në funksion të tetorit, kur Afërdita do të arrijë në shenjën tuaj. Nëse marrëdhënia juaj kalon në shtator e paprekur, atëherë do të ketë arritur një qëndrueshmëri të bukur. Në punë do vazhdoni të mbështeteni nga yjet.

Peshorja

Një shërim i bukur në dashuri ju pret dhe mund të harroni tensionet e përjetuara në muajt e kaluar. Shtatori do t’ju sjellë pajtime dhe njohje të reja intriguese. Dëshira për t’u përfshirë do të rritet! Në punë do të ketë akoma disa aspekte për t’u rishikuar. Ju akoma do të duhet të jeni të duruar para se të gjeni stabilitetin që dëshironi prej kohësh. Ndryshime të reja në horizont.

Akrepi

Në dashuri nuk do të mungojë ndjenja në çift, por xhelozia juaj e pakufishme mund të prishë harmoninë me partnerin. Në punë keni gjetur motivim dhe vendosmëri. Dikush mund të marrë një ofertë interesante deri në vjeshtë.

Shigjetari

Java juaj do të fillojë me Venusin në favor. E mërkura dhe e enjtja do të jenë dy ditë premtuese. Ditët ideale për t’u përfshirë, për të dalë nga shtëpia, për të takuar njerëz të rinj dhe për të biseduar.

Bricjapi

Marsi në disonancë mund të zgjojë disa trazira që do të derdhni në dashuri, veçanërisht nëse nuk ndiheni të përgjegjshëm. Bëni kujdes të mërkurën dhe të enjten! Venusi do të jetë në aspektin harmonik dhe do t’ju ndihmojë, nëse vendosni të krahasoni veten me partnerin tuaj, të flisni me një zemër të hapur. Javë premtuese për të bërë takime të reja.

Ujori

Në dashuri do të jeni akoma i trazuar dhe i shqetësuar. Ju mund të keni ulje dhe ngritje të reja, papritmas ndryshoni mendje. Në frontin e punës është koha të mbyllni të gjitha ato situata, ato projekte që nuk shkojnë përpara, që nuk ju japin kënaqësi. Ju duhet të përpiqeni të realizoni idetë tuaja, projektet tuaja! Megjithatë, përpara se të lëvizni, përpiquni të keni një ide të qartë.

Peshqit

Dita garanton emocione të bukura në dashuri. Historitë e lindura së fundmi do të jenë të destinuara të zgjasin me kalimin e kohës!