/Horoskopi ditor për sot, e Martë 8 Shtator 2020

Horoskopi ditor për sot, e Martë 8 Shtator 2020

Dashi

Në dashuri jeni përballur me një moment të vështirë. Mundohuni që të tregoheni të kujdesshëm dhe zgjidhni me maturi problemet me të cilat jeni përballur. Mërkuri nuk është në shenjën tuaj dhe kjo gjë shkakton shqetësime në punë. Do të përballeni me shpenzime të cilat nuk i keni mbajtur parasysh.

Demi

Hëna do të jetë e pranishme në shenjën tuaj, duke e bërë dashurinë mjaft intriguese. Në punë, keni ende disa probleme që kërkojnë zgjidhje, ndaj merreni në dorë situatën. Por mos u shqetësoni, pasi edhe në këtë drejtim do të ketë zhvillime të reja dhe ndryshime pozitive.

Binjakët

Duhet të kuptoni se jo gjithmonë keni ju të drejtë. Në dashuri keni dëshirë që të jetoni histori perfekte, por duhet të mundoheni që ta menaxhoni më mirë situatën. Sa i takon punës, nëse jeni të pakënaqur, duhet të shihni përreth. Saturni gjatë periudhës së fundit të vitit, do të ketë një ndikim tranzit të rëndësishëm.

Gaforrja

Nëse keni pasur ndonjë debat në dashuri, mundohuni që të gjeni një pikë takimi. Kjo pasi në vijim situata mund të përmirësohet. Ndërsa në punë mund të hasni në një moment të komplikuar, ndërkohë që situata do të jetë në duart tuaja.

Luani

Gjatë kësaj dite do të keni shumë dyshime në dashuri. Ndërsa në punë, do të përballeni me mundësi të shumta, të cilat duhen mbajtur parasysh, shkruan noa.al.

Virgjëresha

Gjatë kësaj të marte, Hëna do të ketë ndikim të kundërt. Nëse keni ndonjë çështje pezull në dashuri, bëni mirë që të flisni dhe ta zgjidhni. Në punë, mund të përballeni me një ndryshim roli. Duhet të përpiqeni që të ruani qetësinë, për tu përballur me pengesat që do të hasni.

Peshorja

Sa i takon dashurisë, me kalimin e orëve situata do të përmirësohet, krahasuar me mëngjesin. Mundohuni që të zgjidhni një problem të mbetur pezull. Planetet do i keni kundër në sferën financiare, por mos u shqetësoni pasi është një situatë kalimtare.

Akrepi

Raporti në çift do të hasë në disa vështirësi, të cilat kërkojnë zgjidhje. Në punë, jeni të rrethuar nga njerëz fals. Mundohuni që të gjeni pak kohë për të relaksuar veten.

Shigjetari

Gjatë kësaj të marte, Hënën do e keni kundër, mirëpo dashuria do të jetë mjaft e favorizuar. Ndërsa në punë, mund të merrni ndonjë telefonatë. Një projekt i rëndësishëm mund të marrë një kthesë pozitive.

Bricjapi

Venusi do të jetë i pranishëm n shenjën tuaj, ndërsa për dashurinë, dita parashikohet mjaft e mirë. Sa i takon punës, nismat që do të merrni do të rezultojnë vendimtare.

Ujori

Kjo e martë do të jetë mjaft konfuze për dashurinë, ndaj bëni mirë që ti shtyni problemet. Në punë, keni dëshirë që të ecni në rrugë të reja.

Peshqit

Në dashuri çiftet të cilat janë përballur me një krizë, duhet të zgjidhni një sërë problemesh. Në punë, shtyjini për një moment tjetër zgjidhjet delikate.