Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 3 gusht 2020

  0
  510

  Dashi

  Në dashuri gjërat pritet të përmirësohen, nëse ka ende situata të pazgjidhura është koha që të sqarohen.

  Është periudhë që je pak nervoz dhe duhet të keni kujdes. Do të duhet kohë dhe durim nëse prisni diçka në fushën ligjore.

  Demi

  Në dashuri kërkohet durim. Në këtë periudhë jeni nervozë sa i përket parave, ndaj duhet kujdes i madh. Ka shumë shpenzime për momentin.

  Binjakët

  Dashuria po shkon mirë, me Hënën favorizuese. Mundohuni të shfaqni ndjenjat tuaja, mos i fshihni apo “fikni” ato. Problemet mund të zgjidhen shpejt edhe në punë.

  Gaforrja

  Është koha që në dashuri të mos grindeni. Paraja mund të jetë burim shqetësimi. Në punë ndryshimet mund të jenë të nevojshme, për të rifilluar përsëri.

  Luani

  Në këtë periudhë jeni i shqetësuar pasi keni dyshime në dashuri. Shtoni vëmendjen në punë, dhe përpiquni të përfundoni angazhimet që kishit filluar.

  Virgjëresha

  Sa i përket dashurisë, është koha që të flisni dhe të bëni përpara nëse pëlqeni dikë. Në punë, kini kujdes nëse po planifikoni ndryshime.

  Peshorja

  Mundohuni të jeni të qetë dhe të shmangni diskutimet gjatë kësaj kohe. Problemet në punë nuk duhet t’i shkarkoni në çift. Në punë ka paqartësi.

  Akrepi

  Duhet të jeni pozitiv pasi negativiteti nuk sjell asgjë të mirë. Në punë diçka nuk po shkon si duhet, një konflikt mund t’ju nervozojë.

  Shigjetari

  Pas problemeve me paratë apo një ndarjeje, gjërat po përmirësohen. Mundohuni ta mbani gjendjen tuaj të qëndrueshme. Në punë duhet të jeni më ngulmues në mënyrë që të bien në pah vlerat e tua.

  Bricjapi

  Dashuria duket e lënë disi pas dore, ku kryesisht e keni mendjen te çështjet e punës. Je shumë i lodhur por duhet të rezistosh.

  Ujori

  Në këtë periudhë jeni i shqetësuar ku edhe dashuria mund të ndikohet. Gjeni diçka për tu çlodhur dhe ndryshoni ambjent. Një person që ju ka mërzitur, tashmë nuk është më problem.

  Peshqit

  Më në fund jeni në një periudhë me plot energji prandaj shfrytëzojeni sa më mirë edhe në dashuri. Lerini mënjanë konfliktet. Në punë duhet të sqaroni pozicionin në mënyrë që të kuptoni se çfarë dëshironi.