/Horoskopi për ditën e sotme, e premte 23 tetor 2020

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 23 tetor 2020

Dashi

Mos u shqetësoni: mëngjesi do të fillojë pak i te nsionuar, por pasdite do jeni më në formë. Në frontin e punës, ju doni të ndryshoni, jeni lodhur duke bërë gjithmonë të njëjtat gjëra. Por kini kujdes: së pari duhet të zgjidhni disa mosmarrëveshje.

Demi

Kjo është një ditë pozitive për të folur për dashurinë. Por jini të kujdesshëm nëse jeni të pavendosur midis dy propozimeve. Sa i përket punës, nëse jeni të pakënaqur, ka ardhur koha të planifikoni për të ardhmen.

Binjakët

Pak kënaqësi në dashuri në pjesën e dytë të ditës, por fundjava do të jetë më me fat. Në frontin e punës, nga dhjetori Saturni fillon një tranzit shumë të rëndësishëm.

Gaforrja

Nëse keni mundësi, provoni sot të diskutoni çështje të rëndësishme dashurie. Në frontin e punës, nga fundi i vitit Saturni nuk do të jetë më në anën e kundërt. Mos u dorëzo, be teja është akoma e gjatë.

Luani

Nuk pritet një ditë e mirë. Nga ana e punës, nëse jeni në një rol të përgjegjshëm, mund të dëshironi të ndryshoni ose diskutoni me një administrator.

Virgjëresha

Nëse jeni beqar duhet të kuptoni nëse vërtet po punoni shumë për të gjetur dashurinë. Qielli është i pastër, përfitoni prej tij. Në frontin e punës, ata që arrijnë një marrëveshje tani mund ta nënshkruajnë atë!

Peshorja

Brenda disa javësh mund të përjetoni emocione të mëdha dhe të bukura në dashuri. Sa i përket punës, mëngjesi fillon keq, por pasdite yjet do të jenë më mirë. Kujdes nga ziliqarët!

Akrepi

Disa dyshime në dashuri pasdite me Hënën në disfavor. Në frontin e punës, merrni kohën tuaj dhe mendoni për atë që duhet të bëni. Mos vepro me nxitim!

Shigjetari

Ju vërtet dëshironi dhe pasdite mund të keni një dialog të mirë. Në frontin e punës, bëni një vlerësim të situatës ekonomike: ka pasur shumë shpenzime!

Bricjapi

Bëni një pushim të vogël në dashuri. Çiftet që duan të flasin mund ta bëjnë këtë këtë fundjavë. Në frontin e punës, menaxhoni gjithçka me më shumë kujdes. Një kontakt i ri mund të bëhet thelbësor në të ardhmen!

Ujori

Ju jeni pak i tr azuar në dashuri. Në frontin e punës, nuk ju pëlqen vërtet ambienti në të cilin gjendeni: bëjeni më të mirën e një situate të keqe!

Peshqit

Mundohuni të jeni më të kujdesshëm në dashuri. Në frontin e punës, situata ekonomike po përmirësohet. Këto ditë dikush mund të zgjidhë një problem të madh!