/Horoskopi për sot, e Hënë 12 Tetor 2020

Horoskopi për sot, e Hënë 12 Tetor 2020

Dashi

Nesër ekzistojnë dy mundësi: Mund të merrni një dhuratë të papritur, ndoshta para, ose një nder nga një burim tjetër, me gjasë partner. Megjithatë, mund t’ju duhet të përballeni edhe me diçka të papritur që mund të prekë financat tuaja.

Demi

Bëni diçka interesante dhe ndryshe nesër me ata që keni më afër. Kjo është dhe arsyeja përse ndiheni të mërzitur dhe mezi po i shtyni ditët. Merrni iniciativën dhe guximin për t’i bërë gjëra ndryshe, edhe nëse kjo mund të habisë apo edhe mërzisë të tjerët.

Binjakët

Diçka e papritur që lidhet me shëndetin tuaj mund të ndodhë nesër, (mund të jetë lajm i mirë ose jo). Në fakt do të ishte ide e mirë që të kujdeseni për të evituar çdo aksident të mundshëm. Ndërkohë, në punë mund të kenë një flirt apo edhe lindjen e një historie dashurie me një koleg. Me paratë punët nuk i keni aq mirë.

Gaforrja

Mund të gjeni dashurinë me shikimi të parë përgjatë kësaj fundjave, ndaj mbajini sytë hapur. Sa i përket planeve që mund të keni bërë për nesër mund të ndryshojnë, jo për fajin tuaj. Mos u shqetësoni dhe përshtatjuni ditës dhe nevojave të atyre që ju rrethojnë.

Luani

Do të keni tendencën për të blerë diçka për shtëpinë nesër. Mund të jetë diçka
teknologjike, artistike, ose thjeshtë diçka e bukur. Me gjasë një familjar mund të ketë një lajm pozitiv sa i përket financave.

Virgjëresha

Diçka e papritur do të ndodhë në rutinën tuaj të përditshme nesër, që lidhet me ata që ju rrethojnë ose kontaktet e përditshme. Fytyra të reja, vende të reja, lajme të papritura do t’ju suprizojnë. Është një ditë e bukur, nuk do të mërziteni.

Peshorja

Nesër mund të përballeni me një ndodhi që mund të ketë impakt me pasurinë, të mirat apo paratë tuaja. Mund të blini në mënyrë spontane diçka të bukur. Mund të keni edhe një ide fantastike si të bëni më shumë para.

Akrepi

Tregohuni vigjilentë nesër, pasi diçka në aspektin social po ndryshon me shpejtësi. Me gjasë do të keni takime me njerëz të rinj e situata të reja të cilat kërkojnë kujdes dhe eksperiencë. Mos u shqetësoni, do të keni maturinë dhe inteligjencën që ju duhet.

Shigjetari

Diçka që po ndodhte pas kuintave do të kërkojë vëmendjen tuaj. Mund të jetë një takim privat apo një histori dashurie. Kjo influencë do të bëjë që të rrisni pritshmëritë dhe të keni një ditë plot energji.

Bricjapi

Një mik mund t’ju surpizojë nesër, sidomos dikush që është krijues e artistik. Ose ndoshta do të keni një takim në një ambient artistik? Kjo mund të bëjë që të takoni dikë të pazakontë, tërheqës e padyshim ndryshe. Një gjë është e sigurt, dita nuk do të jetë e mërzitshme.

Ujori

Relatat me eprorët e figura me autoritet do të jenë plot surpriza nesër. Me gjasë do të kapeni në befasi nga dikush. Kjo mund të çojë në ndryshime të rëndësishme, që deri më tani nuk i kishit menduar.

Peshqit

Planet e udhëtimit që kishit për nesër do të ndryshojnë. Një oportunitet më i mirë mund t’ju trokasë në derë, ku mund të krijoni edhe njohje të reja. Tregohuni të hapur ndaj ndryshimeve dhe gjërave të reja që ju dalin rrugës.