/Horoskopi për sot, e shtunë 18 korrik 2020

Horoskopi për sot, e shtunë 18 korrik 2020

Dashi

Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotme për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk do ju realizohet sipas planeve. Beqaret do jene ne humor te mire dhe do jene gati te hedhin çdo lloj hapi ne mënyrë qe te ndryshojnë sa me shpejt statusin. Ne planin financiar do ju duhet shume mund dhe sakrifica për te ruajtur një gjendje sa me te qëndrueshme.

Demi

Do bini dakord për gjithçka sot juve qe jeni ne një lidhje dhe marrëdhënia ne çift do mbetet e mire. Ne shume momente do ndiheni si ne ëndërr. Beqaret do kalojnë shume vështirësi për ta bere për vete personin qe pëlqejnë, por ne fund do ja arrijnë qëllimit. Ne planin financiar do hasni goxha probleme dhe vështirësi. Do jete e vështirë te mund te ruani ekuilibrin.

Binjaket

Dite e begate kjo e sotmja për te dashuruarit. Ne disa momente do u duket sikur jeni ne ëndërr dhe gjithçka qe ndjeni nuk është e vërtete. Ja qe edhe ne realistet mund te ndodhin gjera te jashtëzakonshme. Beqaret me mire te qëndrojnë ashtu si janë sesa te hidhen ne “sulm” dhe te mos arrijnë atë qe duan. Ne planin financiar duhen marre gjerat me seriozisht.

Gaforrja

Mos bëni gabim te filloni aventura me persona te tjerë sot nëse jeni ne një lidhje. Jo vetëm qe do shkatërroni gjithçka qe keni ndërtuar deri me sot, por nga ana tjetër do lëndoheni tej mase. Beqaret do kenë tërheqje fizike ndaj disa personave, por nuk do kenë guxim t’iu shprehin. Ne planin financiar do kryeni shpenzime te pamenduara dhe gjendja do mbetet delikate.

Luani

Nëse kohet e fundit keni pasur probleme serioze ne jetën tuaj ne çift, sot qielli i dashurisë do jete i kaltër dhe me diell. Gjithçka do filloje te zgjidhet dalëngadalë. Beqaret do jene te turpshëm dhe te rezervuar, prandaj nuk do e ndryshojnë dot statusin. Ne planin financiar do jeni luftarake dhe do arrini ta stabilizoni gjendjen me shpejt nga sa mendonit.

Virgjeresha

Do ketë disa debate te vogla sot ne jetën tuaj ne çift, por gjithçka do zgjidhet me shpejt nga sa mendonit. Do i kuptoni gabimet dhe do kërkoni falje. Beqaret me ne fund do fillojnë një histori dashurie te qëndrueshme dhe plot emocione. Ne planin financiar ka rrezik te përballeni me katastrofa nëse nuk bëni kujdes dhe nuk shpenzoni pa mbarim.

Peshorja

Dite mjaft e qete dhe pa as problemin me te vogël kjo e sotmja. Beni atë qe ndjeni pa menduar për te nesërmen. Beqaret sado qe do mundohen nuk do arrijnë dot ta bëjnë për vete personin qe kane pëlqyer. Me financat mos bëni asnjë çmenduri nëse nuk doni qe gjendja te përkeqësohet se tepërmi. Tregohuni te arsyeshëm.

Akrepi

Dite e mrekullueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Shume gjera kane për te ndryshuar ne mënyrë te menjëhershme për ta. Beqaret do ndihen mire ashtu si janë dhe nuk do kërkojnë me ngulm një lidhje. Financat do jene shume me te qëndrueshme dhe me pozitive se me pare. Do keni mundësi te hiqni edhe disa para mënjane.

Shigjetari

Te dashuruarit do kalojnë një dite paksa delikate dhe te mbushur me mosmarrëveshje. Kujdes! Beqaret do realizojnë një takim vendimtar qe ne pret e para te mëngjesit dhe shume gjera do ju ndryshojnë. Emocionet dhe kënaqësitë do jene te njëpasnjëshme. Edhe ne planin financiar do jeni me fat dhe do i kryeni me qetësi shpenzimet e nevojshme.

Bricjapi

Konfigurimi i yjeve do jete shume i mire sot për jetën tuaj ne çift. Do e zgjidhni gjithçka me kujdes dhe do ndiheni me te qete. Beqaret do jene sensuale dhe joshës, por te pavendosur për te filluar një lidhje. Edhe për disa kohe do mbeteni vetëm. Te ardhurat do vijnë duke u rritur fale një shume parash qe do merrni nga një pune e kryer se fundmi.

Ujori

Marrëdhënia ne çift do jete e mrekullueshme sot. Shume gjera do sqarohen njëherë e përgjithmonë dhe do e shihni te ardhmen me një sy tjetër. Beqaret do lodhen pak se kërkuari, por ne fund do e gjejnë personin i cili do ju përshtatet ne çdo pike. Ne planin financiar do e kaloni periudhën delikate ne te cilën ishit futur.

Peshqit

Tregohuni te matur sot kur te flisni me partneri tuaj sepse ne te kundërt mund te bëni gabime te cilat ai nuk do mund t’ua fale dot. Beqaret do jene te lire te bëjnë çfarë te duan, por ne fakt mundësitë për te krijuar një lidhje serioze do jene te pakta. Fale ndikimit te planetëve, perspektivat financiare do jene goxha te mira. Do ndiheni te qete.