Horoskopi sot,e shtunë 5 Janar 2020

  0
  233

  Dashi

  Do të jeni të karikuar me energji pozitive dhe nëse ka situata jo shumë të qarta, bëni mirë që të flisni tani. Në punë, është momenti për të lënë mënjanë kundërshtitë e të kaluarës.

  Demi

  E diela do të jetë mjaft pozitive dhe gjatë saj do të ndiheni plotë me energji. Mund të merrni një konfirmim të rëndësishëm sa i takon emocioneve. Në punë, duhet të bëni zgjedhjet e duhura si dhe të nisni një projekt të ri i cili do të shkojë kundër mendimit të të tjerëve.

  Binjakët

  Kjo e ditë do të jetë mjaft e favorshme për takimet dhe njohjet e reja. Në punë mund të merrni një telefonatë të cilën e prisnit prej kohësh. Do të ndjeni një lloj ankthi, i cili nuk do ju lejojë që të flini.

  Gaforrja

  E diela do të ecë më mirë nga sa e kishit parashikuar, ndonëse do të jeni të përhumbur në shumë mendime. Në punë, dikush nuk do të arrini që të përqendroheni në atë që bëni. Ndoshta është momenti që të qartësoni situatën dhe të merrni disa vendime. Jeni duke rikuperuar energjitë.

  Luani

  Dita do të jetë nën ritmin e duhur dhe gjatë saj mund të ketë keqkuptime me partnerin/en. Mundohuni që të mos ushqeni më tej polemikat. Do të ndiheni të lodhur për shkak të punës.

  Virgjëresha

  E diela do të jetë mjaft pozitive sa i takon dashurisë, pasi mund të lindin emocione të bukura. Edhe puna do të jetë mjaft e favorshme për kontaktet që do të vendosni. Situata profesionale do të ketë në rritje.

  Peshorja

  E diela do të jetë mjaft interesante për dashurinë. Ata që janë vetëm dhe janë në kërkim të një partneri/eje, do të kenë mundësi të shumta. Sa i takon punës, mund të ketë lajme të mira brenda fundit të muajit.

  Akrepi

  Mundohuni që të mos jeni shumë kontradiktorë dhe të rrini të qetë. Bëni mirë që të organizoni diçka të bukur me njeriun e zemrës. Sa i takon punës, do të nisë për ju një periudhë e ndjeshme përmirësimi. Mundohuni veçse të pushoni pak më shumë.

  Shigjetari

  E diela është mjaft e favorshme për gjithë ata që duan të bëjnë njohje të reja. Për gjithë ata që janë çift, këshillohet që të gjejnë qetësinë e munguar. Duhet të kuptoni se nga cila anë doni të qëndroni. Në punë do të ketë sërish probleme për të zgjidhur.

  Bricjapi

  Kjo e diel do të sjellë rikuperim të ndjeshëm, sidomos në dashuri, ku do të keni mundësi që të çoni përpara një projekt të rëndësishëm në jetën në çift. Ndërsa në punë me shumë mundësi do të arrini një synim që i keni vendosur vetes. Bëni kujdes me një person të shenjës së akrepit, pasi mund t’iu ngrejë nervat.

  Ujori

  Ndonëse Venusi do të jetë në anën tuaj, tregohuni të kujdesshëm pasi mund të ketë keqkuptime të cilat mund të shkaktojnë largime.Bëni mirë që të shmangni konfliktet e kota. Po ashtu kujdes duhet të tregoni lidhur me çështjet ligjore.

  Peshqit

  Gjatë kësaj të diele mund të përballoni çështje të rëndësishme dhe do të jeni të mbrojtur nga yjet. Venusi do të favorizojë pasionin, ndërkohë nëse një lidhje nuk po ecën siç duhet, është momenti për të ndryshuar.