/HOROSKOPl për sot, e enjte 12 nëntor 2020

HOROSKOPl për sot, e enjte 12 nëntor 2020

Dashi

Bëni durim: nuk është shumë e lehtë këto ditë të merresh vesh me partnerin. Në punë, sa më shumë të jemi afër vitit 2021, do të vijë diçka e mirë!

Demi

Hëna nuk është në anën tuaj dhe do të sjellë disa momente shqetësimi. Mundohuni të zgjidhni problemet e vogla në dashuri. Në punë, dikush ka pasur konfirmim, por keni nevojë për të shpejtuar kohën për të bërë kërkesa. Situata e përgjithshme është e mirë!

Binjakët

Hëna sot është e favorshme: ditë pozitive në dashuri, sigurisht më e mirë se dy të fundit! Në punë, ka ardhur koha për të zgjidhur disa pyetje: situata astrologjike ju lejon.

Gaforrja

Yje të diskutueshëm në dashuri që mund të vënë në pikëpyetje një marrëdhënie. Në punë, përpiquni të trajtoni problemet me qetësi dhe mos luani bixhoz me paratë!

Luani

Një moment pak i vështirë për dashurinë: do të ketë probleme të tjera në fund të muajit. Në frontin e punës, nervozizmi rritet dhe disa mund të jenë ziliqarë!

Virgjëresha

Venusi do të tranzitojë në mënyrë aktive nga data 21: nëse ekziston një person për të cilin ju intereson, vazhdo përpara. Në punë, ju jeni shumë i stresuar dhe keni punuar shumë gjatë ditëve të fundit!

Peshorja

Hëna dhe Venusi janë të favorshme: mundësi të mira në dashuri. Në punë, një biznes i vogël mund të jetë i suksesshëm, ju vetëm duhet të shkurtoni kohën!

Akrepi

Hëna është e favorshme: një lajm i mirë për ndjenjat, madje mund të dashuroheni. Në punë, ka probleme financiare sepse shpenzimet për shtëpinë ose për fëmijët janë shumë!

Shigjetari

Hëna është e favorshme: rikuperimi i mirë në sferën e ndjenjave. Në punë, shumë janë të etur për të ndryshuar gjërat dhe të kenë përvoja të reja!

Bricjapi

Një muaj i rëndësishëm për ndjenjat nëse ka një person që ju intereson. Nëse keni një punë me kohë të pjesshme, tani mund ta gjeni veten duke u përballur me një numër pengesash për të kapërcyer.

Ujori

Sot Hëna është e favorshme: historitë e dashurisë që lindin në këtë periudhë janë shumë premtuese. Në punë, ju mund të keni filluar të kapërceni disa probleme të së kaluarës dhe të bëni një punë vetë!

Peshqit

Mos e nënvlerësoni një marrëveshje. Sa më afër fundit të muajit aq më shumë mundësi të mira do të vijnë dhe gjithçka do të dalë për mirë në dashuri. Në punë jeni pak dembelë dhe nuk doni t’i vini në praktikë ndryshimet.