/HOROSKOPl për sot, e hënë 9 nëntor 2020

HOROSKOPl për sot, e hënë 9 nëntor 2020

Dashi

Dashuria nuk duhet të njohë pengesa, por diçka ka qenë e gabuar për ju për disa kohë. Në frontin e punës, revolucione të mëdha do të duken përpara.

Demi

Mëngjesi është stresues, por mos u shqetësoni: gjërat do të përmirësohen pasdite. Në punë, ata që kanë një biznes të pavarur kanë një ide të mirë.

Binjakët

Venusi është i favorshëm: qielli është i mirë për ndjenjat. Nëse keni pasur probleme në të kaluarën, tani mund të frenoheni pak.

Gaforrja

Nëntori nuk është muaji më i mirë për të dashur, shumë tensione në ajër. Në punë, ata që nuk besuan në potencialin tuaj në të kaluarën tani do të duhet të ndryshojnë mendje.

Luani

Këtë mëngjes Hëna është e favorshme dhe situata në dashuri është shumë e veçantë. Në frontin e punës, përpiquni të jeni te kujdesshëm. Disa njerëz nuk janë në anën tuaj dhe në fund të muajit ju mund të distancoheni prej tyre!

Virgjëresha

Pasdite Hëna do të jetë e favorshme: situata në dashuri është më pak e trazuar, jini të qetë. Në frontin e punës, përpiquni të jeni të qetë dhe t’i kushtoni vëmendje shpenzimeve: nga fundi i vitit do të ketë më shumë!

Peshorja

Ju doni të përjetoni ndjenja të reja. Në frontin e punës, mos i nënvlerësoni propozimet që merrni: ato mund të jenë shumë interesante!

Akrepi

Diçka e re mund të vijë në jetën tuaj, edhe nëse në dashuri situata këtë mëngjes do të jetë pak e komplikuar. Në punë, mos bëni hapa të nxituar financiarisht!

Shigjetari

Mëngjes pozitiv për ndjenjat, pasdite pak më pak: mund të ketë probleme. Në punë, nga dhjetori shumë gjëra do të ndryshojnë. Ju duhen më shumë konfirmime!

Bricjapi

Sot, veçanërisht nëse ka pasur tensione dje, përpiquni të mos ktheheni prapa dhe mos e hidhni pas krahëve të kaluarën. Në punë, mos ushqeni polemika të panevojshme!

Ujori

Nëse duhet të përballeni me fjalime të rëndësishme, prisni pasditen. Në punë, keni ide më të qarta dhe gjithçka duket se është shumë më e favorshme!

Peshqit

Çiftet që kanë argumentuar tani mund të shërohen, është më lehtë të marrësh iniciativë. Në punë, pas drekës, gjërat ndërlikohen: përpiquni të bëni gjëra në mëngjes!