/HOROSKOPl për sot, e martë 10 nëntor 2020

HOROSKOPl për sot, e martë 10 nëntor 2020

Dashi

Mundohuni të mbani larg nervozizmin, zemërimin dhe xhelozinë. Në punë, mos nënvlerësoni projekte të reja: kjo është koha e duhur për të ndërmarrë hapa të rrezikshëm!

Demi

Hëna, Jupiteri dhe Saturni janë në anën tuaj: ka ardhur koha të sqaroni disa çështje të pazgjidhura. Në frontin e biznesit, kjo është një kohë e rëndësishme, por kini kujdes për para. Deri në fund të dhjetorit do të duhet të sqaroni se çfarë nuk shkon!

Binjakët

Ruani qetësinë nëse ka situata në dashuri që ju shkaktojnë pak tension. Në punë, kini kujdes nëse duhet të nënshkruani një marrëveshje ose kontratë!

Gaforrja

Lajm i mirë për dashurinë: me një person të lindur nën shenjën e Virgjëreshës mund të keni një aventurë të madhe. Në frontin e punës, mund të arrini një rezultat të shkëlqyeshëm në muajt e ardhshëm. Nuk përjashtohet që një propozim të vijë!

Luani

Disa probleme për çiftet që kanë pasur probleme pasi Mërkuri po fillon një tranzit konfliktual. Në frontin e biznesit, duhet të tregoheni të vëmendshëm!

Virgjëresha

Argumentet e vetme që mund të lindin midis çifteve janë për arsye ekonomike. Hëna është në gjendje të shkëlqyeshme: favorizohen takime të reja.

Peshorja

Në dashuri, keni atë që duhet për të fituar: thjesht duhet të rishikoni diçka! Hëna është në anën tuaj dhe katër ditët e ardhshme janë premtuese. Në frontin e punës, vlerësoni të gjitha propozimet: njerëzit përreth jush janë më të disponueshëm!

Akrepi

Hëna është aktive edhe sot: takimet janë të preferuara. Në punë, ju duhet edhe një stimul më shumë: ditët në vijim janë interesante!

Shigjetari

Hëna është kundër dhe prandaj sot në dashuri ka pak probleme. Në punë, zgjidhje të mira mund të vijnë në muajt e ardhshëm. Është koha për të bërë zgjedhje të rëndësishme!

Bricjapi

Venusi do të sjellë disa dyshime: bëni kujdes nëse jeni i martuar apo i fejuar. Në punë, jeni nervoz sepse po përjetoni një situatë që nuk është saktësisht e këndshme për tu trajtuar!

Ujori

Takimet e preferuara: Venusi mund t’ju bëjë të keni njohje të reja. Në punë, nga pjesa e dytë e muajit shumë gjëra do të ndryshojnë. Ju mund të filloni projekte të reja tani.

Peshqit

Një ditë pak e vështirë për dashurinë: duhet të përballeni me disa probleme të vogla. Në punë, mbani veten: Mërkuri fillon një tranzit shumë të rëndësishëm dhe ka disa lajme të mira në rrugë!