/HOROSKOPl për sot, e Mërkurë 11 Nëntor 2020

HOROSKOPl për sot, e Mërkurë 11 Nëntor 2020

Dashi

Nesër do të jetë një ditë për t’iu kushtuar ekskluzivisht dashurisë, pasi jeni i dashuruar dhe i disponueshëm për të gjithë. I gjithë muaji nëntor do të jetë i rëndësishëm për dashurinë prandaj mos humbni kohë. Mundësi edhe në punë.

Demi

Më në fund ka filluar një kohë më e mirë për ju sesa muaji që keni lënë pas dhe tre javët e fundit në veçanti. Fati është në anën tuaj, por ju duhet ta ndihmoni atë duke mos e acaruar polemikën me të tjerët. Vëmendje për shëndetin.

Binjakët

Ajo që po ju hapet është me të vërtetë një periudhë shumë interesante për sa e vështirë është puna, kështu që nëse ka vonesa, mos u shqetësoni. Kujdes nga tensionet në dashuri.

Gaforrja

Horoskopi Paolo Fox tregon se ka ndryshime në shikim në punë. Në dashuri, historitë e reja dhe rikthimet e vjetra janë të mundshme, kështu që thjesht duhet të merreni me punë!

Luani

Horoskopi Paolo Fox tregon se e nesërmja do të jetë pa përfundim, pavarësisht sa e vështirë puna. Ruani qetësinë dhe shtyni gjithçka pas 13 nëntorit kur keni Hënën në anën tuaj.

Virgjëresha

Ju keni Jupiterin kundër jush deri në fillim të dhjetorit dhe kjo ju bën të mos mendoni ende për dashurinë. Ndërkohë, zgjidhni polemikat familjare. Marrëdhënie të favorshme me njerëz nga qytete të tjera duke pasur parasysh Hënën pozitive.

Peshorja

Horoskopi Paolo Fox specifikon që ju duhet t’i kushtoni vëmendje të veçantë shpenzimeve sot. Nëse keni një projekt ambicioz nuk keni pse të ekspozoheni shumë. Yje bujarë po vijnë gjithashtu në fushën sentimentale, por kini kujdes që të mos ushqeni kujtime shumë të vjetra.

Akrepi

Ju duhet të merreni me kundërshtimin e Hënës. Vendosni gjërat që ju interesojnë deri në javën e ardhshme. Mundohuni të mbani nën kontroll tensionet dhe tashmë planifikoni diçka për fundjavën.

Shigjetari

Ju jeni veçanërisht të disponueshëm në dashuri ndërsa ka lajme pozitive në punë. Qielli sjell lajme të shkëlqyera veçanërisht nëse jeni një profesionist i pavarur që kërkoni hapësira të reja ose një stabilitet më të madh.

Bricjapi

Horoskopi Paolo Fox ju tregon se mund të mbështeteni tek njerëzit e afërm. Personaliteti në rritje dhe erotizmi sjell lajme të mira në marrëdhëniet. Ditë plot aktivitete.

Ujori

Ju jeni pak në formë. Shtyni diçka nëse mundeni pasi do të vijë edhe fati. Në dashuri, takime të reja janë të mundshme.

Peshqit

Do të jetë një ditë e këndshme. Edhe në dashuri gjithçka kthehet pozitive pasi Venusi do të jetë i favorshëm nga data 26. Përfitoni nga ky qiell dashamirës.