I bie në dorë telefoni i burrit, shikoni ç’bën gruaja e reperit shqiptar

  0
  440

  Ai është një prej artistëve më të suksesshëm të rrymës ‘hip-hop’. Njihet për bashkëpunimet e tij të panumërta me Mc- Kreshën, me të cilin kanë korrur mjaft sukses dhe secilën këngë e kanë kthyer në hit.

  Bëhet fjalë për Lyrical Son, ose ndryshe Festim Arifi. Prej kohësh reperi i grupit ‘PINT’ është i martuar dhe ka një vajzë.

  Ditën e sotme çifti ka pozuar për ndjekësit e tij në ‘Instagram’.

  “E shoqja”- shkroi Lyrical përbri fotos.

  Mirëpo duket se pak orë më vonë ai kishte dalë dhe e kishte harruar telefonin e tij në shtëpi.

  Bashkëshortja ka përfituar nga rasti , është futur në ‘Instagramin’ e reperit dhe publikoi në ‘Instastory’ një foto të sajën joshëse.

  “Dikush harroi telefonin e tij në shtëpi.”- shkroi ajo.