I dashuri i beri dhuraten qe vajza bertiti me sa kishte ne koke kur e hapi (Video)

    0
    444

    Dikush tjetër me siguri se do të ngurronte ta bënte, por ai veproi i qetë duke e përgatitur mirë “befasinë” për të dashurën e tij.

    Ai i tha të dashurës se i kishte blerë një dhuratë, dhe i dha asaj një kuti në formë zemre. Kur ajo e hapi, bërtiti me zë të lartë.

    Nga kutia e mbushur me buburrecat, insektet mbushën veturën. Vajza ishte e frikësuar, ndërsa djali qeshte derisa e kishte mbyllur veturën nga brenda. /gazetametro.net