I FUNDIT/ Tërmeti godet Shqipërinë, lëkundjet ndihen dhe në Tiranë

Një tërmet ka goditur pak minuta me pare Shqiperine

Advertisements

Mesohet se magnituda e ketij termeti ishte 3.6 në shkallen Rihter

Epiqendren e kishte në Fushë Kuqe, Lezhe

Nuk ka raportime per deme materiale apo ne njerez./ Shqipëria Ime