Lajme

I riu santazhon të MlTURËN me fotot dhe videot lNTlME dhe i kërkon 500 euro, vajza: Jam bërë…!

Shpesh herë lidhjet e dashurisë ndërpriten në mes dhe nda/rjet nuk përfundojnë mirë.

I tillë është një rast i mbërritur në redaksinë JOQ Albania, ku një vajzë nga Kosova shkruan se pasi është ndarë nga i dashuri,

ky i fundit ka filluar t’i bëjë presion se do t’i publikojë videot dhe fotot intime dhe i kërkon 500 euro asaj.


Për më tepër, vajza është e mitur ndërsa djali është rreth moshës 20 vjeç nga Vushtria.

Vajza shprehet se është stresuar shumë nga presionet që po i bë i riu, madje po mendon edhe të vetëvritet! Ai e kër/cënon se do ia dërgojë fotot dhe videot të atit të saj gjithashtu.

Kam 1 kerkes du ta denoncoj urgjent ni djalosh nga kosova Kam qen nlidhje me to maheret

Po tash sjom mo Osht tu mbo presion shumm thot se komej postu krjet videot e fotot e mijaa edhe thot nese nuk i deegon 500 euro sod thot do i postoj gjitha fotot e videot

Ai osht 20 vjec un jam e mitur. Ai jeton ne Kosovo qyteti vushtrri. Du tmrri masaa se mka bo me vra veten jam e re. Nese nuk merrni masa ai do ipostoj te gjitha.