/I rrethuar me dy ‘k*rva’! Pëllumb Piperon s’e keni parë kurrë kështu më parë! (Video)

I rrethuar me dy ‘k*rva’! Pëllumb Piperon s’e keni parë kurrë kështu më parë! (Video)

Pëllumb Piperon jemi mësuar ta shohim në profesionin e tij si mjek, por mesa duket ai paska dhe një talent të ri!

Ai u shfaq si një aktor në skenë bashkë me Bes Kallakun dhe Juxhin Plovishtin, në rolin e vajzave të TikTok-ut.

Vajzat e TikTok-ut kërkojnë të bëjnë va ksinën kundër koronavirusit por kanë një shqetësim.