/I shoqëruar me truprojë dhe me makinë super të shtrenjtë, dalin pamjet e Fatos Nanos në mes të Tiranës (FOTO)

I shoqëruar me truprojë dhe me makinë super të shtrenjtë, dalin pamjet e Fatos Nanos në mes të Tiranës (FOTO)

Ish-kryeministri i vendit Fatos Nano është pikasur nga paparazzi-t në një prej rrugëve më të frekuentuara të zonës së ish-Bllokut.

Siç duket edhe nga pamjet e publikuara nga Panorama, Nano shoqërohet nga një truprojë, i cili i mban çadrën.

Pasi del nga ambienti ku ndodhej, Nanon e pret jashtë troproja, i cili me një çadër “Maserati”, e mbron nga shiu deri në momentin që futet në makinë.

Megjithatë edhe pse ka një shoqërues, ish-kryeministri preferon që ta drejtojë vetë mjetin e tij super-luksoz.