/I shprehu dashurinë pubIikisht Bleona Qeretit , mjekut nga Mati i ndodh e papritura

I shprehu dashurinë pubIikisht Bleona Qeretit , mjekut nga Mati i ndodh e papritura

Shprehu dëshirën dhe shpalosi planin e tij për t’u martuar me Bleonën, por mjeku nga Mati ka përfunduar në psikiatri. 

Dalip Gjoka nuk ka mundur të përballojë presionin nga opinioni publik për dëshirën e shprehur në media në lidhje me fiksimin për t’u bërë babai i fëmijëve të këngëtares.

Mjeku 64-vjeçar është sjellë nga Burreli në Tiranë mëngjesin e së premtes në spitalin Nr. 5 pas rëndimit të gjendjes shkruan Shekulli.

Bluzat e bardha kanë refuzuar që të flasin për diagnozën, por tregojnë se Dalipi vazhdon t’i përmbahet qëllimeve për lidhjen me Bleonën.