I thonë: “Kam dëgjuar se të q** Fero”, Roza Lati lë pa fjalë komentuesin: Mua më q** një tjetër (VIDEO)

    0
    416

    Roza Lati është ndër vajzat më të përfolura të showbiz-it shqiptar. Shpesh herë komentohet edhe për marrëdhënien e saj të ngushte me rrjetet sociale.

    Është shumë aktive në Instagram dhe herë herë fansa në faqen e saj mund të shkruajnë ndonjëherë komente edhe banale por këtë herë në një ‘live video’ në Insta ajo ka dashur t’i kthejë përgjigje një personi i cili ka shkruar nje koment qe jo shume Te bukur për moderatoren.

    Ai i thote se ka degjuar se ajo ka kryer marrëdhënie seksuale me reperin, Fero por kjo e fundit vë pikat mbi “i” dhe tregon se është në lidhje prej 8 muajsh. Dhe mund ta dëgjoni në videon më poshtë, siguruar nga intv.al.