/I zhd.ukur prej 1 jave, gjendet ish-gazetari i Tv Klan, nuk ua merr mendja ku kishte përfunduar

I zhd.ukur prej 1 jave, gjendet ish-gazetari i Tv Klan, nuk ua merr mendja ku kishte përfunduar

Lazion Cini, 30-vjeçari i hu.mbur prej një jave nga Tirana ka mundur te lidhet me familjen.

Këta të fundit njoftuan gjetjen e të riut, i cili prej disa kohësh kishte probleme depresioni. Ata i thanë “Pa gjurmë” se tashmë Lazioni ndodhet me ta dhe se kishte përfunduar në spitaI pas një aks.identi.

Bluzat e bardha sapo lajmi u bë publik në emisionin “Pa gjurmë’, mbrëmjen e djeshme, reaguan menjëherë duke bërë të mundur identifikimin e të riut, i cili ndodhej i shtruar në spitaI, që nga dita që 30-vjecari kishte humbur kontaktet. Lazion Cini prej një viti kurohej nga depresioni.

Ai kishte afro 4 vite që ai ishte shkëputur nga mediat, ndërsa së fundmi punonte në një call center. Ish-gazetari i Tv Klan ka punuar në vitin 2010 në këtë televizion si gazetar i lajmeve sociale.