/Ikën të dy në një ditë, gazetari nxjerr lajmin ur.gjent: Ka pasur takim Rama-Basha në…

Ikën të dy në një ditë, gazetari nxjerr lajmin ur.gjent: Ka pasur takim Rama-Basha në…

Këtë të enjte as lideri i demokratëve nuk udhëhoqi protestën, as kryeministri nuk ishte në Kuvend.

Të dy ishin jashtë shtetit. Por në media po qarkullon një lajm se Rama dhe Basha janë takuar në Vienë.

Këtë gjë e ka bërë të ditur në studion e “360 gradë” edhe gazetari Erl Murati.

Murati: Ka rastisur të mungojë dhe Basha në Tiranë dje dhe sot. Një kolegu ynë kishte publikuar në një portal një lajm që ditët e fundit është përfolur edhe një takim i mundshëm mes Ramës dhe Bashës në Vjenë.