Lajme

Ilda Bejleri ndαhet nga i DASHURl, nuk ia keni lDENË se kush ishte ai!

Ndonëse kurrë nuk e pranuan li/dhjen e tyre, Ilda Bejleri dhe ish-deputeti i PD, Klevis Balliu prej dy vitesh po përj/etonin një histori d ashurie.

Ç/ifti u fotografua për herë të parë në rrugët e Tiranës, por ishte moderatorja që tha se mes tyre ishte vetëm miqësi.

Nga ana tjetër Balliu nuk ka pranuar asnjëherë të flasë rreth kësaj teme. Por duket se edhe kjo dyshe ka patur ulje-ngritjet e veta.

Burime për Gazeta Shqiptare bëjnë me dije se prej disa kohësh Ilda dhe Klevisi janë ndarë.

Nuk dihen shkaqet që kanë çuar në pris/hjen e raporteve, por një gjë mbetet e sigurt, ndarja mes tyre është përfundimtare.

Ato janë lajme të rr/eme. E kam shumë shoqe, është super gocë, super gazetare, ka th yer dy-tre tabu në television, por nuk është ajo që raportohet”.

E në kushtet që të dy e kanë mbajtur kaq të fshehtë Iidhjen, vështirë se mund të dëgjojmë ndonjë re/agim të tyre lidhur edhe me nda/rjen.