/Ilir Shaqiri poston foto me vajzën, Klaudia Pepa i bën komentin epik

Ilir Shaqiri poston foto me vajzën, Klaudia Pepa i bën komentin epik

Balerini shqiptar, Ilir Shaqiri është baba i një vajze e cila ashtu si i ati është shumë e famshme në Itali. Vajza e Ilirit, Emily luan në një serial italian “Miracle Tunes” dhe është ndër të preferuarat e teleshikuesve.

Iliri ka treguar se e mbështet gjithnjë të bijën në karrierën e saj si aktore apo balerinë dhe poston shpesh foto me të.

Në foton që balerini ka postuar sot, shkruan se vajza nuk i ngjan fare.

“Nuk duket fare si unë”, shkruan Iliri teksa ka rënë në sy komenti epik i Klaudia Pepës e cila i shkruan: “Ke të drejtë, ajo është e bukur”.