Imami “kapet mat” me gruan e huaj brenda ne xhami! (Video)

  0
  352

  Një video tregon një imam të kapur nga banorët e një lagje në Fez, Marok duke bërë marrëdhënie seksuale me një grua të huaj.
  Videoja, e cila është publikuar në YouTube më 4 shtator, ka shkuar viral në mediat sociale, përcjell Telegrafi.

  Imami i cili dyshohet se u kap duke përdhosur shenjtërinë e xhamisë shfaqet në video duke argumentuar me banorët e lagjes, ku xhamia është e vendosur, me sa duket duke u përpjekur për të mbrojtur veten.

  Kjo nuk ka ndaluar turmën e zemëruar për të denoncuar dhe e mallkuar atë dhe partneren e tij, për siç kanë thënë “përdhosje të vendit të shenjtë të adhurimit”.

  Videoja përfundon me policinë duke e nxjerrë Imamin dhe partneren e tij nga brenda xhamisë, ndërsa njerëzit përreth duke e fyer, mallkuar dhe pështyrë, përcjell Telegrafi.

  Sipas medieve të huaja, banorët i kishin “surprizuar” imamin e partneren e tij, deri sa ata ishin duke kthyer marrëdhënie seksuale.