/Irini Qirjako krah Margarita Xhepës: Shërim të shpejtë e shtrenjta jonë

Irini Qirjako krah Margarita Xhepës: Shërim të shpejtë e shtrenjta jonë

Aktorja e madhe e skenës shqiptare, Margarita Xhepa pak ditë më parë iu nënshtrua një operacioni të vështirë në këmbë. Aktualisht ajo po merr mjekimet e nevojshme në spital dhe është në gjendje të mirë shëndetësore.

Këngëtarja e njohur Irini Qirjako ka postuar në profilin e saj në Facebook foto nga vizita e saj në spital, ku dhe i uron shërim të shpejtë aktores.

Postimi i plotë

Margarita jonë e shtrenjtë. U shërofsh sa më shpejt…Ishim tek Margarita në spital bashkë me miken Zenepe Luka, Presidenten e Fondacionit, Nermin Vlora, për të vizituar Margaritën, Margaritën e Fondacionit. Shërim të shpejtë e shtrenjta jonë.